Väggpendyl 1700-tal

Väggpendyl 1700-tal
Väggpendyl 1700-tal
Väggpendyl 1700-tal
Väggpendyl 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1700-tal, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 65 cm, pendel finns

Nyckel saknas, troligen senare krön, sprickor

386869

2016-05-29