Anders Hol oljemålning

Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ANDERS HOL (1867-1957): Gårdsmotiv-Dalarna, signerad Anders Hol, Mora olja på duk, ca74x110 cm

386874

2016-05-29