Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
WERNER SCHOU, Coronell, Danmark, 1960-tal, takarmatur i kopparoch rio-palisander, diameter ca 40 cm, CITES-intyg medföljer
Visst slitage
386875
2016-05-29