Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

WERNER SCHOU, Coronell, Danmark, 1960-tal, takarmatur i kopparoch rio-palisander, diameter ca 40 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage

386875

2016-05-29