Däckstolar

Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar
Däckstolar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 2 st., 1950/60-tal, trä och tyg, sitthöjd ca 37 hel höjd 54 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

386876

2016-05-29