Däckstolar
2016-05-29
386876
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DÄCKSTOLAR, 2 st., 1950/60-tal, trä och tyg, sitthöjd ca 37 hel höjd 54 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage