Carl Malmsten skrivbord Guldheden
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, skrivbord, Guldheden, teak/teakfanér, 3 lådor, modellen formgiven 1966, tillverkat av Åfors Möbelfabrik, höjd 75, 120 x 60 cm
Bruksslitage, renoverat, slipmärken och repor i skivan, nyckel saknas
386884
2016-05-29