Stolar gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skulpterade, gräddvitmålade, sitthöjd 42 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar
386894
Päivämäärä:
2016-05-29