Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, IKEA, "Ladoga", fanerat i palisander, skjutdörrar, inredning i form av hyllplan samt lådor, höjd 72, 183x42 cm, CITES-intyg medföljer
Visst slitage
386899
2016-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här