Karl Gustav Holmberg oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1996), Segelskuta på stormigt hav, signerad K G Holmberg -50, olja på pannå, 33 x 41 cm

386901

2016-05-29