Soffbord mahogny

Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny
Soffbord mahogny

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, mahogny med lös glasskiva, 5 ben, höjd 60, diameter 103 cm

Bruksslitage

386903

2016-05-29