Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 11 st, lergods, 1900-tal, gjutna i medföljande form, efter japansk förlaga, höjd ca 10 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

386904

2016-05-29