Stolar Oaxen
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MAGNUS STEPHENSEN, stolar, 1 par, 1930-tal, Danmark, Fritz Hansen, böjträ, märkt DAN/FH, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Kuntoraportti
Slitage, ytskador, en ryggbricka med skada
386908
Päivämäärä:
2016-05-29