Stolar Oaxen

Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen
Stolar Oaxen

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MAGNUS STEPHENSEN, stolar, 1 par, 1930-tal, Danmark, Fritz Hansen, böjträ, märkt DAN/FH, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog

Kuntoraportti

Slitage, ytskador, en ryggbricka med skada

386908

Päivämäärä:

2016-05-29