Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
HÄNGSKÅP, barock, 1700-talets första hälft, fanerat med alrot, höjd 109, 56x24 cm
Renoverad och kompletterat med bl.a. senare list, lås och gångjärn, senare benställning
386909
2016-05-29