Hänskåp barock

Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock
Hänskåp barock

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

HÄNGSKÅP, barock, 1700-talets första hälft, fanerat med alrot, höjd 109, 56x24 cm

Renoverad och kompletterat med bl.a. senare list, lås och gångjärn, senare benställning

386909

2016-05-29