Blomsterstilleben
2016-05-28
386912
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad A. Arvilahti, 1947, olja på duk, 51x76 cm