Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fors och figurer, olja på pannå, 20x37 cm
Spricka i pannån, gulnad, färgbortfall
386921
2016-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här