Etagebord

Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGEBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanérad med olika träslag samt intarsia, mässingsbeslag, höjd 88, 80x55 cm

Fläckar, slitage, lösa delar

386933

2016-05-29