Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, LUKTDOSOR, PUDERDOSA, CIGARRETUI, SÅSSLEV, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 790 g

Slitage, gravyrer, skador

386969

2016-05-29