Uppläggningsfat och burkar i silver Wien 1800-tal
2016-05-30
386977
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, 3 st, med uppläggningsbestick, 3 st, BURKAR med lock, 3 st, glasinsater, silver, Wien, 1800-tal, totalvikt ca 995 g
En glasinsats med nagg