Kärl mässing

Kärl mässing
Kärl mässing
Kärl mässing
Kärl mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL, 17/1800-tal, märkt med årtalet 1745, mässing, höjd ca 14, diameter 38 cm

Lagningar, bristningar

386980

2016-05-29