Sakral figur

Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur
Sakral figur

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

SAKRAL TRÄFIGUR, 1700-tal, skuren i trä samt bemålad och förgylld, höjd ca 30 cm.

Omfattande slitage

386987

2016-05-29