Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIA IMMACULATA (1700-tal), träskuren samt bemålad och förgylld, löstagbar sockel, total höjd ca 22 cm
Nagg och slitage
386991
2016-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här