Maria Immaculata

Maria Immaculata
Maria Immaculata
Maria Immaculata
Maria Immaculata
Maria Immaculata
Maria Immaculata

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA IMMACULATA (1700-tal), träskuren samt bemålad och förgylld, löstagbar sockel, total höjd ca 22 cm

Nagg och slitage

386991

2016-05-29