S.t Antonius

S.t Antonius
S.t Antonius
S.t Antonius
S.t Antonius
S.t Antonius
S.t Antonius

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

S:T ANTONIUS (1800-tal), träskuren samt bemålad, höjd ca 28 cm

Ej komplett, slitage

386994

2016-05-29