Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIC GRATE (1896-1983): Fetisch dansant 28-33, signerad Eric Grate, tusch, ca 28 x 20,5 cm
Skador: Papperskador, ej examinerad ur ram
387000
2016-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här