Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Mariaberget - Stockholm, signerad Bochewska, akvarell på papper, ca 76x57 cm
387007
2016-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här