Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Mariaberget - Stockholm, signerad Bochewska, akvarell på papper, ca 76x57 cm
Zustandsbeschreibung
387007
2016-05-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner