Maria Boczewska - Stockholm

Maria Boczewska - Stockholm
Maria Boczewska - Stockholm
Maria Boczewska - Stockholm
Maria Boczewska - Stockholm

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Mariaberget - Stockholm, signerad Bochewska, akvarell på papper, ca 76x57 cm

Zustandsbeschreibung

387007

2016-05-30