Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EDWARD CHARLES BARNES (act.1856-1882), kvinna innan avresa, olja på duk, monogramsignerad och troligen daterad ECB 1860, 62 46 cm
Duklagningar
387033
2016-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här