Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT GONZALO CARBO (1954-2014): Petra XXIII, signerad och daterade -87, blandteckning på papper, ca 65x50 cm
387034
2016-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här