Albert Gonzalo Carbo

Albert Gonzalo Carbo
Albert Gonzalo Carbo

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT GONZALO CARBO (1954-2014): Petra XXIII, signerad och daterade -87, blandteckning på papper, ca 65x50 cm

387034

2016-05-30