Armbandsur Favre-Leuba
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAVRE-LEUBA, armbandsur, guld på stål, Duomatic, 1970-tal, automatiskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, veckodag och datum, plexiglas, diameter 35 mm
Ej funktionstestad, armband saknas, repor på glas
387040
2016-06-01