Armbandsur Favre-Leuba

Armbandsur Favre-Leuba
Armbandsur Favre-Leuba
Armbandsur Favre-Leuba
Armbandsur Favre-Leuba

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAVRE-LEUBA, armbandsur, guld på stål, Duomatic, 1970-tal, automatiskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, veckodag och datum, plexiglas, diameter 35 mm

Ej funktionstestad, armband saknas, repor på glas

387040

2016-06-01