Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 2-delat, 1900-talets andra hälft, grönmålat, med spröjsade glas, fyra lådor i nedre delen, nyckelskyltar och draghandtag i mässing, höjd ca 201, 34x134 cm

Slitage

387058

2016-05-30