Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Bullerö", signerad Roland S, HC, färglitografi, ca 27 x 41 cm

387105

2016-05-30