Berndt Friberg bordslampa

Berndt Friberg bordslampa
Berndt Friberg bordslampa
Berndt Friberg bordslampa
Berndt Friberg bordslampa
Berndt Friberg bordslampa
Berndt Friberg bordslampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT FRIBERG, bordslampa, stengods, brunglaserad, signerad och daterad Friberg G, höjd 35 cm (62 cm inkl skärmställning)

387121

2016-05-30