Karmstolar Safari Elias Svedberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIAS SVEDBERG, karmstolar, 1 par, 1950-tal, "Safari", NK:s Triva-serie, björk, karmar i läder, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage

387122

2016-05-30