Le Corbusier

Le Corbusier
Le Corbusier

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 500 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Modulor", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbuier Paris 20/2 56, LC 50, 72x52 cm

387127

2016-05-30