Öronlappsfåtölj art deco

Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco
Öronlappsfåtölj art deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1920/30-tal, art deco, klädd i grön plysch, fotavslutningar i barockstil, sitthöjd ca 48 cm

Klädsel med slitage och fläckar

387137

2016-05-30