Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Ångbåten Västan, signerad och numrerad 6/310, färglitografi, 29 x 44 cm

Bladet något löst i ramen

387148

2016-05-30