Hendrick Ten Hoven oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENDRICK TEN HOVEN (Holland, 1900-tal): Bygata, signerad A. Len. Hoven, olja på duk, 51x41 cm

Duklagning

387157

2016-05-30