likörglas silver

likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver
likörglas silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LIKÖRGLAS på fot, 6 st, PUNSCHKOPPAR, 2 st, BÄGARE, 2 st, silver, likörglasen importstämplar höjd 10 cm, kopparna på kulfötter CG Göteborg, 1940-tal, höjd 5 cm, bägarna Cesons Göteborg 1970, höjd ca 4,5 cm, total vikt ca 365 g

387162

2016-05-30