Martin Wickström - Max Book objekt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957) - MAX MIKAEL BOOK
(född 1953): "YOU CRY V", signerad Max Book och Martin Wickström 1995 på baksidan, objekt, 13,5x12,5 cm,
PROVENIENS: Galleri Engström, inköpt 1995 på Sollentunamässan
387172
2016-05-30