Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2016-05-30
387178
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Trestignel, Brittany, signerad Jean Payen, olja på duk, 45x32,5 cm
Duken uppfäst på pannå