Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL HENRIK LÖFGREN (1860-1922): Segelfartyg på öppet hav, "Freja", signerad och daterad Henrik Löfgren 1910, olja på duk, ca 62x103
Smärre färgbortfall
387186
2016-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här