Carl Henrik Löfgren oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HENRIK LÖFGREN (1860-1922): Segelfartyg på öppet hav, "Freja", signerad och daterad Henrik Löfgren 1910, olja på duk, ca 62x103

Smärre färgbortfall

387186

2016-05-30