Fickur Omega silver

Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver
Fickur Omega silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, fickur, 4 st, silver, tidigt 1900-tal, vitemaljerade urtavlor, subsekund, diameter ca 50 mm

Visst slitage, två urtavlor med skador

387188

2016-05-30