Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamn och backafall, Hven, signerad Rudberg, påskrift på spännram, olja på duk, ca 41 x 78 cm

387189

2016-05-31