Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, bordslampa, 1930/40-tal, uplight med glaskupa, etikettmärkt, höjd 58 cm

Slitage

387211

2016-05-30