Jorgo Krallis oljemålning

Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): "Rolly Popps", signerad och daterad Krallis 80, olja på duk, 96x84 cm

387215

2016-05-30