Bords/toilettespegel sterlingsilver 1906
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDS/TOILETTESPEGEL, sterlingsilver, stämplad A & J. Zimmerman, Birmingham 1906, sköldformad, hjärtformat spegelglas med fasetterad kant, hamrad yta, baksida med stöd klätt i lila sammet, höjd ca 32 cm
Bruksslitage
387246
2016-06-05