Bords/toilettespegel sterlingsilver 1906

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDS/TOILETTESPEGEL, sterlingsilver, stämplad A & J. Zimmerman, Birmingham 1906, sköldformad, hjärtformat spegelglas med fasetterad kant, hamrad yta, baksida med stöd klätt i lila sammet, höjd ca 32 cm

Bruksslitage

387246

2016-06-05