Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, Österrike,stomme av förgylld mässing, slipade glasprismor, för tre lampor, höjd 40/73, Ø 24 cm
387250
2016-05-31