Axel Salto skulptur

Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur
Axel Salto skulptur

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL SALTO, 1900-talets mitt, skulptur av hjorthuvud för Ipsens Enke, Danmark, stengods, höjd 23 cm

Nagg på sockeln

387256

2016-05-31