Einar Nerman 2 litografier

Einar Nerman 2 litografier
Einar Nerman 2 litografier
Einar Nerman 2 litografier
Einar Nerman 2 litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983), Movitz samt Ulla Winblad, signerade Nerman och numrerade 241/350, 2 litografier, 37,5 x 25 cm

387258

2016-05-31