Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, förkromad metall samt svärtat trä, fot dekorerad med svärtat träklot, höjd ca 40 cm

Visst slitage, skärm saknas

387260

2016-05-31